De fixer - Joseph Finder

Nieuwprijs: € 19.99

KORTE INHOUD

Joseph Finder, schrijver van Paranoia en 'de CEO van de misdaadliteratuur', levert met De fixer weer een adembenemend sterke thriller. Voor de lezers van Harlan Coben en John Grisham.

Onderzoeksjournalist Rick Hoffman verliest zijn baan, zijn verloofde en zijn appartement. Zijn enige optie is terugkeren naar het huis van zijn miserabele jeugd. Als Rick besluit het vervallen huis op te knappen, doet hij een verbijsterende ontdekking: er zitten miljoenen dollars verstopt in de muren. Rick begint een onderzoek naar zijn vaders verborgen verleden...

'Ronduit meesterlijk' VN Detective en Thrillergids

'Finder is slimmer, subtieler en spannender dan Grisham.' Het Parool

2016Taal: Nederlandszie alle details...
Nieuwprijs: € 19.99

Categorie

Details

2016Uitgever: Luitingh-Sijthoff352 paginasTaal: NederlandsISBN-10: 9024570611ISBN-13: 9789024570614
Voeg toe aan wenslijstje