Het laatste Vikingrijk - Christina Ekero Eriksson; Bo Eriksson
Hoe de Vikingen Noord-Europa veroverden en weer verloren
KORTE INHOUD
Meeslepende geschiedenis van het grootste Vikingrijk dat ooit heeft bestaan. Aan de hand van de lotgevallen van Vikingkoning Knoet ontstaat een nieuw perspecitef op de Europese Middeleeuwen.
"Het laatste Vikingrijk" is een boek van Christina Ekero Eriksson; Bo Eriksson. Het is uitgegeven door Atlas Contact. Deze editie verscheen in 2026. De vertaling is verzorgd door Geri de Boer. Dit werk telt 264 pagina's. Het is geschreven in het Nederlands. Het formaat is 211x136x23.
Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit Gentbrugge. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit Gentbrugge. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
1x op wenslijstjes
Deel:kopieer
Categorie
Details
2026 Uitgever: Atlas Contact Vertaler: Geri de Boer 264 paginas Taal: Nederlands Grootte: 211x136x23 ISBN-10: 9045054485 ISBN-13: 9789045054483Koop dit boek tweedehands
bij volgende verkopers
