De kampioen  -  René Goscinny

KORTE INHOUD

Wanneer Abraracourcix een kampioensgevecht moet houden met de leider van een Gallische stam die bevriend is met de Romeinen, is net alle toverdrank op en verliest de druïde Panoramix zijn geheugen
"{title}" is een boek van {author}. Het is uitgegeven door {publisher}. Deze editie verscheen in {publishYear}. Dit werk telt {countPages} pagina's. Het is geschreven in het {language}.

Deze editie wordt tweedehands aangeboden door {sellerCount} boekverkopers uit {sellerCities}. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
2000 Taal: Nederlands zie alle details...

Details

2000 Uitgever: Dargaud Illustrator: Albert Uderzo Reeks: Asterix Nummer: 7 Kleur 48 paginas Taal: Nederlands Grootte:  290x220 ISBN-10: 9067930148 ISBN-13: 9789067930147