De ziektemakers  -  J. Blech

hoe wij tot patient gemaakt worden

KORTE INHOUD

Kritische analyse van de medicalisering van de samenleving, met name wat betreft de ziekmakende werking van een (mede door de medische wetenschap onbedoeld bevorderde) ongezonde levensstijl.
"De ziektemakers" is een boek van J. Blech. Het is uitgegeven door Wereldbibliotheek. Deze editie verscheen in 2005. De vertaling is verzorgd door Hans Driessen. Dit werk telt 191 pagina's. Het is geschreven in het Nederlands.

Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit De panne / Belgie. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
2005 Taal: Nederlands zie alle details...

1x op wenslijstjes

Deel:kopieer

Details

2005 Uitgever: Wereldbibliotheek Vertaler: Hans Driessen 191 paginas Taal: Nederlands ISBN-10: 9028420215 ISBN-13: 9789028420212