De patisserie - Jacobi Charlotte; Kool Cora

Originele nieuwprijs: € 21.99

KORTE INHOUD

De patisserie van Charlotte Jacobi is hét perfecte recept voor iedere lezer die van liefde, rivaliteit en taart houdt. Voor de fans van Lucinda Riley, Anne Jacobs en Corina Bomann.
2022Taal: Nederlandszie alle details...

Dit boek staat op 1 wenslijstjes

Originele nieuwprijs: € 21.99

Categorie

Details

2022Uitgever: XanderVertaler: Cora KoolReeks: De patisserie398 paginasTaal: NederlandsISBN-10: 9401616957ISBN-13: 9789401616959