Sturen op geluk - Crétien van Campen; Ad Bergsma; Jeroen Boelhouwer; Boerefijn Jacqueline
geluksbevordering door nationale overheden, gemeenten en publieke instellingen
Stockfoto

KORTE INHOUD
De economische crisis loopt gelijk op met de idee dat het in ons in sociaal opzicht steeds slechter afgaat. Hufterigheid en verruwing grijpen om zich heen en we hebben weinig vertrouwen in de toekomst. Is dat eigenlijk geen ideale voedingsbodem voor een overheidsbeleid dat geluk wil stimuleren? Immers: kunnen we het geldgebrek als gevolg van de economische crisis niet compenseren door onze schaarse middelen te besteden aan zaken die een hoger rendement in de vorm van meer geluk opleveren?
Zo eenvoudig is da...
Zo eenvoudig is da...
2012
zie alle details...
Categorie
Details
2012 Uitgever: Sociaal En Cultureel Planbureau Reeks: SCP-Publicatie Nummer: 2012-13 100 paginas Grootte: 240x170x8 ISBN-10: 9037706088 ISBN-13: 9789037706086Koop dit boek tweedehands
bij volgende verkopers
De staat van de boeken staat zo eerlijk mogelijk aangegeven bij de conditie. Het gaat (bijna) altijd om tweedehands boeken, dus gebruikssporen kunnen zichtbaar zijn.
