Chéri en het Einde van Chéri - Colette Sidonie
Het einde van Chérie
Stockfoto

KORTE INHOUD
Twee romans van Colette: Chéri + Het Einde van Chéri
"Chéri en het Einde van Chéri" is een boek van Colette Sidonie. Het is uitgegeven door Singel Uitgeverijen. Deze editie verscheen in 1975. De vertaling is verzorgd door Greetje van den Bergh. Dit werk telt 251 pagina's. Het is geschreven in het Nederlands.
Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit gent. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit gent. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
1x bekroond/nominatie
Deel:kopieer
Categorie
Details
1975 1x BEKROOND Uitgever: Singel Uitgeverijen Illustrator: David Levine Vertaler: Greetje van den Bergh 251 paginas Taal: Nederlands ISBN-10: 9029512717 ISBN-13: 9789029512718Koop dit boek tweedehands
bij volgende verkopers


3 foto's
In de reeks "gigant" van AP. Paperback 13,5 x 21 cm. Cover en achterflap hebben mooie binnenflap met tekening tekening van David Levine. Een beetje leesvouwen langs de rug.