Bibliothèque Henri Beraldi. Livres anciens des XVIe et XVIIe siècles. Impressions rares et Livres à figures Provenances Célèbres. Très riches Reliures anciennes. [Complete set, 5 parts in 3 volumes]. - Beraldi, Henri / Books auction sale catalogue Galerie Charpentier:

KORTE INHOUD

Bibliothèque Henri Beraldi. Livres anciens des XVIe et XVIIe siècles. Impressions rares et Livres à figures Provenances Célèbres. Très riches Reliures anciennes. [Complete set, 5 parts in 3 volumes]. is een boek van Beraldi, Henri / Books auction sale catalogue Galerie Charpentier:. Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkoper(s) uit Heerlen. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
1801zie alle details...

Categorie

Details

1801Uitgever: Leopold