Varia Antiqua. Inhoudende: Over raadselachtige volken. Apolloon en de muis. Zeus de wolfgod. Dierennamen als ziektenamen. Vespasianus als wonderarts. Het bloed van de zwaardvechter - Baumann, E.D.

KORTE INHOUD
Varia Antiqua. Inhoudende: Over raadselachtige volken. Apolloon en de muis. Zeus de wolfgod. Dierennamen als ziektenamen. Vespasianus als wonderarts. Het bloed van de zwaardvechter is een boek van Baumann, E.D.. Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkoper(s) uit Hendrik-Ido-Ambacht. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
1936zie alle details...
Categorie
Details
1936Voeg toe aan wenslijstje
Exclusief te koop bij deze verkoper

Stel vraag Softcover
89 p. Paperback Arnhem, Karel F. Misset (ca. 1936) [Auteur: Baumann, E.D.] [Jaar: 1936] [Titel: Varia Antiqua. Inhoudende: Over raadselachtige volken. Apolloon en de muis. Zeus de wolfgod. Dierennamen als ziektenamen. Vespasianus als wonderarts. Het bloed van de zwaardvechter]
Categorie
Details
1936sleutelwoorden
Voeg toe aan wenslijstje